Úvodní strana

Cyklostezka Varhany se nachází v severozápadní části regionu Českolipska. Jedná se o stezku pro chodce a cyklisty, která je oddělená od automobilového provozu. Spojuje město Česká Lípa s městem Kamenický Šenov, v jehož blízkosti se nachází významný turistický cíl – Panská skála, označovaná také jako Varhany (vypreparovaný čedičový sopouch se specifickou sloupcovitou odlučností, která připomíná sestavu varhanních píšťal).Směrově i výškově stezka kopíruje profil zrušené železniční tratě, což přináší mimo jiné také příznivé sklonové poměry stoupání, které nepřesahují 2,9%. Povrch je tvořen asfaltobetonovou vrstvou, která umožňuje využití nejen pro cyklisty, ale stává se tak ideální pro trávení volnočasových aktivit např. in-line bruslařů. 

Myšlenka propojení obcí a dvou významných měst pomocí cyklokoridoru se datuje již od roku 2001, kdy za tímto účelem byl založen dobrovolný svazek obcí. Vznikl tak ojedinělý projekt, jehož cílem je zvýšení atraktivity přilehlých obcí a podpora rozvoje turistického ruchu. V neposlední řadě přináší projekt zvýšení bezpečnosti cyklistů a chodců v celé oblasti. 

Výstavba byla rozdělena na tři etapy. Dokončené jsou všechny tři etapy v celkové délce 17 km. 

Vážení návštěvníci, přejeme Vám příjemnou zábavu při aktivním trávení Vašeho volného času.

Podporuje nás:

W tym przypadku, nigdy nie będą zajęci innymi graczami, możesz grać w nich jednocześnie w każdej części świata, gdzie jest dostęp do sieci World Wide Web. Ponadto, oprócz automatów do gry, większość casino online prawdziwe pieniadze oferuje swoim graczom szeroki wybór gier karcianych, takich jak poker, blackjack, można również grać w kości, ruletkę, warcaby, domino. I możesz grać jako jeden, i z wirtualnymi graczami, co czyni grę jeszcze bardziej realną i ekscytującą.

W kasynach online można grać na prawdziwe pieniądze, przechodząc przez prostą rejestrację na stronie, która trwa nie dłużej niż dwie minuty. Ale dzięki temu masz możliwość nie tylko czerpania przyjemności z gry, ale także prawdziwego zysku. Każdy gracz znajdzie tu sloty według własnego uznania, dzięki różnorodności tematów i elastycznemu systemowi obliczeń. Nowoczesne technologie pozwalają na dokonywanie płatności elektronicznych, wypłacanie pieniędzy i uzupełnianie konta bezpośrednio z karty bankowej gracza.

Jest to szczególnie istotne i wygodne przy wypłacaniu środków, gdy możliwe jest ich natychmiastowe wykorzystanie. Warto również zwrócić uwagę na lojalną politykę bonusową kasyna. Każdy gracz, niezależnie od rejestracji, otrzymuje prawdziwe bonusy na konto lub w postaci wirtualnych pieniędzy.

Aktuální informace

Uzavření části cyklostezky v No.Oldřichově

Od pondělí 17.4 do pátka 21.4.2023 bude uzavřen lesní úsek pod hřbitovem v N.Oldřichově z důvodu... (více...)

Vloženo 17. 04. 2023 17:02:51


Warning: strpos(): Offset not contained in string in /data/www/23084/cyklostezkavarhany_cz/www/web/index.php on line 146

Čištění cyklostezky

Od úterý 23.11.2021 probíhá čištění asfaltového povrchu na Cyklostezce Varhany (více...)

Vloženo 24. 11. 2021 12:27:20

Zobrazit archiv zpráv